Parkujte levně přímo na letišti

Parkujte levně přímo na letišti

Více info
Objevujte svět. Letecky přes Varšavu

Objevujte svět. Letecky přes Varšavu

Více info
Nezapomeňte před svým návratem do České republiky vyplnit PŘÍJEZDOVÝ FORMULÁŘ. Více informací zde.

Otestujte se před svým odletem a po příletu jednoduše na letišti.

Na letišti jsou k dispozici dvě Covid testovací centra:

  • Pro cestující a veřejnost
  • Pro klienty cestovních kanceláří Fischer a Exim tours

Testování pro cestující a pro veřejnost

Testování zajišťuje společnost SPADIA LAB mezi odletovou halou a železničním terminálem.

PROVOZ COVID CENTRA BYL DOČASNĚ PŘERUŠEN.

Registrace

Registrovat se můžete on-line nebo na jednom ze dvou registračních míst na letišti. Pro urychlení doporučujeme on-line registraci.

  

Registrace on-line

  • Jste-li registrovaní on-line na www.easy-test.cz, bude Vám umožněn PRIORITY REŽIM.
  • Po příchodu na letiště se dostavte k přepážce COVID-19 INFO - REGISTROVANÍ. Zde budou zkontrolovány Vaše údaje a obdržíte žádanku s pořadovým číslem k provedení testu.
  • Odběr bude proveden ve zvlášť vyčleněném odběrovém místě COVID-19 TEST pro PRIORITY KLIENTY.

Registrace na letišti

  • Pokud nejste registrovaní on-line, dostavte se k přepážce COVID-19 INFO - REGISTRACE. Zde provedete registraci k odběru. Přepážky jsou umístěny v odletové a v příletové hale.
  • Odběr bude proveden v odběrovém místě určeném pro klienty registrované na letišti.

Odběrová místa

Na letišti jsou k dispozici dvě odběrová místa s označením COVID-19 TEST ve vyhlídkovém prostoru letiště mezi odletovou halou a železničním
terminálem.

Provozní doba

PROVOZ COVID CENTRA BYL DOČASNĚ PŘERUŠEN.

Kontakt

+420 732 791 289

Ceník

Platba je možná na všech odběrových místech v hotovosti i bezhotovostně prostřednictvím platební karty v českých korunách.

Parkování

Parkovat je možné na kterémkoliv letištním parkovišti. Parkování na 15 minut je zdarma (1x za 24 hodin), poté platí aktuální platný ceník. Ten naleznete zde.


Klienti mohou podstoupit na letišti testování prostřednictvím PCR testu nebo antigenního testu.

PCR test se provádí z nosohltanu nebo slin. Výsledky PCR testu se testovaný dozví prostřednictvím zaslané SMS na mobilní telefonní číslo s mezinárodní předvolbou a současně i e-mailem s přístupovým heslem doručeným prostřednictvím SMS zprávy. Výsledky jsou odesílány obvykle do 24 hodin, nejpozději do 48 hodin od odběru.

Antigenní test se provádí ze špičky nosu nebo ze slin. Výsledky antigenního testu se testovaný dozví emailem do 15 min od odběru. Mezinárodní certifikát o absolvování antigenního testu potřebný pro vycestování do zahraničí, případně potvrzení o výsledku testu primárně určené pro identifikaci zdraví klienta v České republice je zasíláno e-mailem, na vyžádání při registraci i v tištěné podobě.

Obecně doporučujeme cestujícím, kteří potřebují před svou cestou do zahraničí doložit při odbavení nebo přímo v cílové destinaci negativní výsledek testu na COVID-19, a chtějí test absolvovat na letišti v den odletu, aby počítali s dostatečnou časovou rezervou na provedení testu a doručení výsledku vzhledem ke svému času odletu. Doba potřebná k provedení testu na letišti za běžného provozu by neměla přesáhnout 1 hod čistého času.

Testování pro klienty cestovních kanceláří Fischer a Exim tours

Testování probíhá v prostorách parkoviště P3. Informace jsou klientům zasílány spolu s pokyny pro odlet přímo od cestovní kanceláře. 


Doporučujeme

Na co bychom vás chtěli upozornit